До меморандуму Camino Podolico доєдналося Державне агентство розвитку туризму України і ще п’ять учасників

До Меморандуму про співробітництво з метою розвитку і популяризації Шляху святого Якова в Україні доєдналися ще шість учасників. Ця знакова для розвитку цього проєкту подія відбулася 26 квітня у місті Кам’янець-Подільський, яке є фінальною точкою на маршруті Camino Podolico. Подію приурочили до відновлення функціонування Подільського шляху святого Якова.

Серед підписантів – Державне агентство розвитку туризму України, Національний природний парк «Подільські Товтри», Дунаєвецька міська рада, Чортківська міська рада, Жванецька сільська рада і громадська організація «Хмельницький спелеоклуб "Атлантида"». 

«В Україні ми все більше доєднуємось до культурних маршрутів Ради Європи, і я впевнена, що спільними зусиллями тут присутніх Camino Podolico стане одним з найпопулярніших в Україні. Адже саме завдяки таким маршрутам ми можемо пізнавати нашу країну, пізнавати чудові місця і насолоджуватись прекрасною природою. Тож наше завдання - активніше промотувати і відкрити цей безперечно дуже якісно підготовлений маршрут, ці цінні локації, для більшого кола: поки що українців, але сподіваюсь, що в майбутньому і для європейського туриста», – зазначила голова Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів.